Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kağıt, ıslak mendil veya sert cisimlerin tuvalet giderlerimize atılması sonucunda bu maddeler tuvalet giderlerimizi tıkar. Tıkanan giderlerimizi açmak için bir çok zahmet harcarız genelliklede açılamamaktadır. Aslında açıldığını zannederiz fakat borular içerisinde kalıntı var mı yok mu veya gerçekten tam anlamıyla açılmış mı bunu anlamayız. Giderlerimize atıkları atmaya devam ederiz daha sonra yine tıkanan giderimiz bizlere yine sorun çıkarır.

Tuvalet tıkanmalarının bir diğer sebebi ise inşaat yapılırken inşaat yapımında bulunan çalışanların giderlere yanlışlıkla veya bilerek atmış oldukları atıklarda olabilmektedir. Moloz parçalarının ya da inşaat pisliklerinin tuvalet giderlerinden atılması da neden olmaktadır. Farkına daha sonra varılan bu durum bizler için problem çıkarmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemini sahip olduğumuz kanal açma cihazları veya giderlerinizi hem görüntüleyip hem de açabilen robotlarla açmaktayız.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Gider açma işlemleri fiyatları için iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklıklarınızı uygun fiyat fiyatlı olarak yaptırabilirsiniz.

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by