Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfaklarımızda bulunan giderlerin içerisine bazen lavabomuzdan bazen de bulaşık makinemizden pislikler veya cisimler girebilmektedir. Farkında olmadan attığımız veya bilerek attığımız bu cisimler tıkanıklıklara sebebiyet açabilmektedir. Mutfak Tıkanıklık Açma konusunda uzman firmayız. Ev veya iş yerlerinize gelerek bu işi başarıyla çözümlemekteyiz.

İnsanlar kendi başlarına tıkanıkları gidermektedir. Bu her zaman başarıyla tıkanıklığı açmış olduğunuzu göstermez. Neden diyecek olursanız açıklayalım. İnsanlar tıkanıklığı açmaya çalışırken gider borularına yaptıkları müdahaleler sonucunda gider borularını parçalayabilmektedir veya zarar verip çatlatabilmektedir. Bu durumda bizlere artı masraflar çıkarabilir. Çatlayan borulardan siz her musluğu açtığınızda sular sızabilir hatta alt komşunuza kadar ulaşan su hem sizin zemininizi hemde alt komşunuzun tavanını çürütebilir veya sızıntı olabilir.

Mutfak Lavabo Tıkanıklık Açma

Mutfak lavabonuzda veya bulaşık makinanızın giderinde oluşan tıkanıklıktan korkmanıza gerek yok ve sizi uğraştıracak yöntemlerle cebelleşmekten sizleri kurtarıyoruz. Sahip olduğumuz ekipmanlar ile kolayca giderlerinizi açabiliyoruz. Tıkanıklıklarınız özenle giderilerek herhangi bir kırık, çatlak vs. oluşturmadan işlemlerimizi başarıyla sonuçlandırıyoruz.

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by