Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Rögar Kapağı Koku Filtresi

Kanalizasyon Koku Filtresi

Atık su hatlarında, atık suların yaratmış olduğu kokular çoğu zaman büyük sorunlar yaratmaktadır. Atık su hatları kirlenmesinden dolayı koku ve kimyasal tehlike ve çevre sorunlarını beraberinde getirmektedir.

Kanalizasyon Koku Filtresi Filtrelerimiz, Rögar kapaklarına montaj edilerek kokulara %100 çözüm sağlayabilmektedir. İçeriğinde bulunan aktif karbon filtreleme ünitesiyle kötü kokuların çıkışlarını engellemektedir. Rögar Kapağı Koku Filtresi kolay montaj edilebilmesiyle ekonomik çözümler arasında gelmektedir. Kanalizasyon kapaklarına monte edilen rögar filtreleri, uzun ömürlü kullanımı vardır 2 yıl garanti kapsamında olan kanalizasyon filtrelerinin kapsülleri belirli aralıklar ile değiştirilerek yenilenebilir bir yapıdadır.

Kanalizasyon Koku Filtresi Özellikleri

  • Kanalizasyonlar’dan kaynaklanan kötü kokuları %100 çözer.
  • Hava Filtreleme yaparak İnsan sağlığına zararlı gazları filtreleyerek koruma sağlar.
  • Haşere sorunlarına en etkili çözümler arasında gelmektedir,kanalizasyon hatlarında üreyip dışarı çıkan (fare,böcek ve sivrisinek) sorunlarını çözebilmektedir.
  • Bulaşıcı hastalıkların önlenmesinde büyük rol oynmaktadır,salgın oluşturan hastalıklar kanalizasyon hatlarında da yayılabilmektedir.Kanalizasyon koku Filtresi (veba,sıtma,sars,h1n1) gibi hastalıkların kanalizasyonlar aracılığıyla yayılmasını önlenmektedir.
  • Kanalizasyon koku filtreleri , kanalizasyon hatlarında oluşabilecek arızalar’da kolayca sökülebilen yapıda olması sebebiyle hızlıca arıza müdahalelerinde sökülerek kanalizasyon arızalarına müdahale basit bir şekilde sağlanabilmektedir.
  • Rögar Kapağı Koku Filtreleri kartuşları değiştirilebilmektedir.
  • Kanalizasyon Koku Giderici Filtrelerin en yaygın kullanım alanları Restorantlari,Avmler,Mesire alanları , Toplu Konutlari,Villa Dubleks,hastaneler gibi bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kanalizasyon Koku Önleyici

Kanalizasyon koku sorunlarını çözmek için sürekli , yeni çözümler bulunabilmektedır.Ama genellikle geçici çözümler olarak kaldığı görülmektedir Kanalizasyon Koku Filtresi en doğru ve kalıcı bir çözüm olduğu için kanalizasyon koku önleyici arayışlarında tek tercihinizin filtre’den yana olmalıdır. Filtreler bir çok alan’da kullanılan doğru çözümlerdir. Kanalizasyon Koku Önleyici siparişleriniz için Alya Altyapı’ya ulaşarak doğru çözümler edinebilirsiniz.

Kanalizasyon Koku Giderici Filtre kesiti içerisinde bulunan aktif karbon partiküller sayesinde hava arıtımı yapmaktadır.

Rögar Kapağı Koku Filtreleri ,sadece koku filtreleme görevi yapmazlar aynı zamanda kanalizasyon hatlarına dışarıdan girebilecek atık maddelerinde girmesine engel olmuş olurlar bu sayede kanalizasyonlar oluşabilecek tıkanıklık,akışın bozulması gibi sorunların önlenmesine yardımcı olacaktır.

Örnek Uygulamalar

Rögar Kapağı Koku Filtresi Fiyatları

Rögar Kapağı Koku Filtresi maliyet açısından en uygun çözümler arasında ve yedek parça gibi imkanlarının fazla olması ile uzun ömürlü kullanım sağlayabilmektedir.Kanalizasyon Koku Filtresi Fiyatları filtre uygulaması yapılacak olan rögar kapağı başına fiyatlandırılabilmektedir ve montaj gibi unsurlar olduğu için en doğru fiyatlandırma biçimi teklif usulu fiyatlandırmadır. Firmamıza istediğiniz adet ve uygulama yapılacak yer hakkında bir keşif ilettiğiniz taktirde Fiyatlandırmaları en doğru şekilde yaparak en hızlı bir şekilde müşteri temsilcimiz sizlere ileticektir.