Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Su Kaçak Tespit Hizmeti

Su Kaçak Tespiti

Su kaçak problemi herkes için sıkıntı çıkarabilmektedir. Özellikle binalarda bulunan su kaçakları komşuları davalık bile yapabilmektedir. Su kaçağı tespiti Ankara  gibi bir çok yerde profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Önemli olan erken ve hızlı çözüm ile kaçak veya sızıntıkarın ilerlemeden önlenebilmesidir. Gider olan bölgelerde meydana gelebilecek kaçaklara dur diyin. Alya Kanal olarak termal kamera ile evlerinizde bulunan kaçakları tespit etmek çok kolay.

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Yenilikçi bir firma olmamız neticesinde evlerinizdeki tesisat kaçaklarının giderilmesini kolaylaştırmış bulunmaktayız. Bizleri tercih ederek özellikle kış aylarından önce tüm tesisatınızı bakımdan geçirebilir ve önlemini alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ankara

Eski yöntemlere nazaran yeni yöntemleri kullanan bir firma olarak eski yöntemde maliyetler yükselmektedir. Çünkü eski yöntem de kırma işlemleri olduğu için tespit aşamasında zaten bir çok fayansınız heba olmaktadır ve sizlere masraf çıkarmaya başlar.

Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Daha öncede bahsettiğimiz gibi termal kamera bizlere borularınız içerisindeki kaçaklar hakkında anında bilgi vermektedir. Açıklayacak olursak evinize veya iş yerinize gelecek olan çalışma arkadaşlarımız borularınız içinden sıcak su göndererek içeride aynı derecede suyun dolaşmasına bakarak kaçak olan yerde soğuma olacağı için termal kamera bizlere sağlık bir bilgi vermektedir. Bunun sonucunda bölgeye bağlı olarak yapılacak uygulamaya geçilerek onarım işlemi gerçekleştirilmektedir.

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by