Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Ankara Vidanjör

Ankara Vidanjör

Vidanjör araçları, güçlü çekiş gücü ve tazyikli su verebilen araçlardır. Vidanjör araçları kanal temizleme işlemi sırasında kanalizasyon içerisinde tazyikli su ile birikmeleri ve tıkanmaya sebep olan şeyleri parçalayarak güçlü emiş mekanizması ile pislikleri emen kullanışlı araçlardır.

Ankara Vidanjör araçları kanalların içerisindeki açılması zor denilen, kapalı, tıkalı her türden atığın temizliğinin yapılması firmamızın tarafından 30 yılın verdiği bilgi ve birikim ile gerçekleştirilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Endüstri ve Sanayi bölgeleri, toplu konutların bulunduğu yerler, siteler, Kamu kurumları, Özel Sektör kurumları başta olmak üzere bir çok kuruluşa hizmet vermekteyiz. Ankara içi ve dışı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Vidanjör Avantajları

Daha az maliyetli ve hızlı olması en başta fark edeceğimiz avantajıdır. Çevre kirliliğini önlemek. Çevreye yayılacak kötü koku ve atıkları vidanjör araçları sayesinde temizleriz.

Ankara Vidanjör

Vidanjör araçlarımız ile yaptığımız temizlik aynı zamanda kanal temizleme hizmetidir. Vidanjör araçlarımızın yeterli seviyede olması ve çeşitli ebatlarda vidanjör araçlarına sahip olmamız verdiğimiz hizmetin yelpazesinide genişletmektedir. Ayrıca firmamızın sahip olduğu belgeler sayesinde ve çalışanların yeterliilk belgeleri sayesinde aklınızda soru işareti kalmadan ve merdiven altı diye tabir edilen işletmelere itibar etmeden hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by