Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Kanal Açma

Ankara Kanal Açma 

 Ankara Kanal Açma İşlemleri Profesyonellik isteyen işlemler arasında gelmektedir.Periyodik olarak kanal temizleme işlemleri yapılmadığı taktirde,Kanalizasyon Hatları eski akış hızlarına kayıp edecek ve zaman ile tıkanıklıklara yol açacaktır,Kanalizasyon Temizleme Ve Açma Büyük önem taşımaktadır.Kanalizasyon Açma işlemlerinde Vidanjörler büyük rol oynar. Çalışmayı seçtiğiniz firmaların vidanjör kapasiteleri’de burada önemli bir etkendir. Alya Kanal olarak en son teknolojik araçlarımız ile cevap veremediğimiz hiç bir tıkanıklık yoktur.

Tıkalı Kanal Açma

Kanal Tıkanıklıkların bazı durumlarda kanalizasyon hatlarında çökmeler meydana gelebilmektedir.Bu gibi durumlarda kanalizasyon hatlarının çökme meydana gelen kısımlarının yenilenmesi gerekmektedir.

 Tıkalı kanalın açılması vidanjör araçlarımız aracılığı ile gerçekleşmektedir. Vidanjör araçlarımız kanalizasyon içerisine gönderdiği yüksek basınçlı su pompalanarak içerdeki zorlu tıkanıklar parçlararına ayrılmaktadır. Parçlaranan bu atıklar daha sonra yüksek basınçlı vakum ile çekilmektedir.

Kanal Açma Öncesi

Kanalizasyon Açma işlemlerin hatların genellikle en dolu seviyesine ulaşmasından kaynaklanmaktadır.Vidanjör yardımı ile kanal içerisinde tıkanıklığı sebebiyet veren maddelerin çekimi gerçekleştirilir.

Kanal Açma Sonrası

Kanalizasyon Hatlarının içerisindeki atık maddeler çekilerek , eski akış seviyesine döndürülmesi açısından kanal temizleme işlemi uygulanarak Hatların kontrolleri sağlanır.

Tecrübesiz Firmalara İtibar Etmeyiniz.

Alya Kanal olarak deneyimsiz firmalarla çalışmanızı istemeyiz. Size sağlayacağı dezavantajlar içerisinde temizletmeyi düşündüğünüz kanalın veya kanalizasyonun birde tekrardan yapım maliyetinin çıkmasıdır.

Kanalizasyon Tıkanıklıkları genellikle kanalizasyon iç hatlarının tıkanması veya Dairesi içerisindeki pimaş olarak tabir ettiğimiz boruların tıkanması ile oluşabilmektedir. Daire içerisinde oluşan tıkanıklar içinde herhangi bir kırma dökme işlemi olmadan Kanal Görüntüleme Sistemlerimiz sayesinde herhangi bir döküntü olmadan problem çözülebilmektedir.

Şiddetli Yağış durumlarında etraftaki atık maddeler’de kanalizasyon hatların tıkanmasında büyük rol oynamaktadır.Çatılar’da birikmiş maddelerin yağmur olukları aracılığı ile kanalizasyon hatlarına karışması gibi bir çok problemler oluşabilmektedir.

 Kombine Kanal Açma işlemleri tıkalı olan kanalizasyon sistemlerini anında açabilmek için vidanjör araçlarımız tarafından gerçekleştirlmektedir. Vidanjör araçlarımız son teknoloji donanımlar ile donatılmış araçlar olup sorunları anında çözebilecek donanım ve ekibe sahibiz.

Kanalizasyon Açma İşlemi sonrasında Kanalizasyon Hatları Eski Akış Hızlarına kavuşturulur.

Ankara Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon Açma Aşamaları Şu Şekilde Gerçekleşmektedir ;

  • Kanalizasyon İçerisindeki Tıkanıklığa Sebebiyet veren madellerin vidanjör yardımı ile çekilmesi
  • Kanalizasyon Hatlarının Temizlenmesi
  • Temizlenmiş Kanalizasyon Hatlarının Kanal Görüntüleme Cihazları ile durumlarının görüntülenerek her hangi bir olumsuzluk olmaması durumunda hattın eski akışına döndürülmesi ile son bulmaktadır.

Kanal Açma Ankara işlemi sayesinde kanalizasyonlardaki atıklar temizlenmiş olur. Bununla beraber temizlenen hatlarınız sizlere temizlik sonrasında sorun çıkarmaz. Düzenli olarak temizlenmeyen kanalizasyonlar ilerde taşma ve tıkanan yerleri çatlatarak atıkların dışarıya sızmasına sebebiyet verebilir.

 Kanal Temizleme hizmeti öncesinde yapılan bir diğer hizmet görüntüleme hizmetidir. Kanal Görüntüleme hizmeti ile kanalizasyon içerisindeki sorunu veya tıkanıklığı görebiliyoruz. Kanal görüntüleme sonrası içerde noktasal olarak bulabildiğimiz sorunları net bir şekilde çözebilmekteyiz.

 Kanal Görüntüleme işlemi sonrasında yani tıkalı olan yer veya çatlak olan yer tespit edildikten sonra sıra kanalizasyonun temizlenme aşamasına gelir.

 Kanalizasyon Açma Fiyatları açısından değerlendirdiğimizde firmamız olabildiğince uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Diğer firmalara nazaran uygun kalmamızın sebebi en kaliteli hizmeti optimum maliyetlerle sizlere sunarak çıkabilecek ek maliyetleri uzman ekibiz hesaplayarak uygun fiyatlı projeler yapmaktayız.

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by