Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Kanal Görüntüleme

Ankara Kanal Görüntüleme

Kanal Görüntüleme Teknolojisi sayesinde kanalizasyon alt yapılarında oluşan tıkanıklık gibi problemlerin,hatların genel durumlarının görüntülenmesi daha kolay bir hal almıştır.Alya Kanal Alt Yapı Teknoloji bünyesinde bulundurduğu yüksek teknolojili kanalizasyon görüntüleme cihazları sayesinde profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Ankara Kanal Görüntüleme
Kanal Görüntüleme Sistemleri Nerelerde Kullanılır ;

  • Kanalizasyon Hatlarının Eğim Ölçemesin,
  • Kanalizasyon Hatlarının Mevcut Durumlarını Görüntülemelerin de,
  • Kanal  Baca Görüntülemelerinde

Kanal Görüntüleme

Alya Alt Yapı Teknolojileri uzun yıllardır vidanjör kiralama ile kanalizasyon temizleme işleri yapmakatdır. Buna bağlı olarak Ankara içerisinde de Ankara Kanal Görüntüleme hizmeti vermektedir. Vidanjör kiralama hizmeti vermektedir.

Kanal Görüntüleme Hizmeti

Kanal Görünütüleme hismeti kanal içerisinde çatlaklar oluşması durumunda tercih edilmektedir. Kanalizasyon tıkanıkları varsa kanal görüntüleme işlemi yapılmalıdır.

Kanal Görüntüleme Gerekli Diğer Durumlar

Kanal Görünütüleme işlemi aynı zamanda yeni yapılan inşaatların yapım esnasında meydana gelebilecek olan borular içerisinde herhangi bir tıkanıklık var mı yok mu bunu tspit edebilmek içinde yapılmalıdır.

Kanal Görüntüleme İşlemlerinin yapılabilmesi için , kanalizasyon hatlarının temiz olması gerekmektedir.Aksi halde Kanal Görüntüleme Robotları işlevlerini gerçekleştiremeyecektir.

Hangi Durumlarda Kanal Görüntüleme Gereklidir ?

Kanalizasyonların Verimli Çalışmadığı,
Kanalizasyon Hattında belirli aralıklar ile tıkanıklıklar meydana gelmesi,
Kanalizasyon hattı çevresinde meydana gelen su kaçakları ve buna sebebiyet olmuş olan kırık ve çatlaklar,
Kanalizasyon Hattının imalat esnasındaki hatalarının gözlemlenmesinde,
Mekanik Kanalizasyon Hatalarında

Kanal Görüntüleme Raporlama Hizmeti

Kanal Görüntüleme, ekipmanlar kullanılarak mevcut bulunan kanallardaki sorunların kaynağını tespit etmede çok büyük önem taşımaktadır. Kanalizasyonların içerisinde bulunan çatlaklar veya tıkanmalar kısa bir süre içerisinde tespit edilebilmektedir. Bu sayede hızlı bir şekilde tamir-onarım ve temizleme işlemlerine geçilip kanalizasyon eski haline getirilmektedir.

Kanal Görüntüleme Sistemlerimiz’de ileri raporlama hizmetlerimiz sayesinde sizlere en iyi raporlama hizmetini sunarak kanal görüntüleme hizmetini en iyi seviyede almanızı sağlıyoruz.Wincam programı sayesinde kusursuz bir raporlama sunabilmektedir.

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by