Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Kanal Temizleme

Ankara Kanalizasyon Temizliği

Şehir Alt Yapılarının Kanal Temizlik İşlemleri her zaman profesyonellik gerektirir.Zamanında temizlenmeye Kanalizasyon hatları birikintilerin artması ile ilerde daha büyük problemlere yol açacaktır.Deneyimli Firmalar’dan destek almanız her zaman en iyi seçim olacaktır.

Alya Kanal Alt Yapı Teknolojileri Olarak güçlü makine parkı ve deneyimli personellerimiz ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Tıkanmış olan hatların tespitlerin’de çoğu zaman kötü koku gibi sebeplerden yola çıkarak tespit edilip yerleşke sahipleri bu sebepler ile bizlere başvurmaktadır.Kanalizasyon Temizliği İşlemlerinde olması gereken Periyodik olarak Kanal Temizleme işlemlerinin yapılmasıdır.

Kanal Temizleme hizmeti verdiğimiz kurum ve kuruluşlar veya sitelerdir. Bu tip yerlerde zamanla atıkların ve yağmur sularının kanalizasyonlara karışmasıyla büyük çaplı tıkanıklıklara sebebiyet vererek bahsettiğimiz yapılarda problemlere neden olmaktadır.

Tıkanmış Kanalizasyon Hat Temizliği

Kanal Temizleme İşlemlerinin zamanında ve periyodik olarak takip edilmediği zamanlarda Kanalizasyon Hatlarının mevcut doluluk oranları artmasından kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır.

Kanalizasyonlarınızın eski haline geri dönebilmesi ve işlevini geri getirmesi açısından Kanal Açma İşlemleri ile Kanalizasyon hatlarınız açılabilmektedir.

Ankara Vidanjör Hizmetleri

Yağmur ve Atık Suları gibi etkenler veya Kanalizasyon hatlarının bulunmadığı yerleşkeler de Fosseptik Çukuru dediğimiz kanalizasyon çözümleri yapılmaktadır.

Vidanjörlerimiz son teknoloji ile donatılmış olmakla beraber yeni nesil araçlardır. Araçlarımız ile kanalizasyon temizleme işlemi artık basittir.

Kanalizasyon ile kastettiğimiz sadece büyük şehir kanalizasyonları aklınıza gelmesin bunlara ek olarak evlerinizde bulunan giderlerin tıkanıklığı, iş yerlerimizde bulunan giderler bunlara ek olarak bina giderleride dahildir. Özellikle binalarımızda bulunan iniş boruları ve fırtına drenajlarının temizlik işlemlerini de yapmaktayız.

Binalarımızda bulunan garajlarda giderlerin açık olmaması ve daha öncesinden inşaat esnasında kalan inşaat molozlorınında giderlere atılması veya belirli sebeplerden dolayı giderlere karışması neticesinde tıkanmalar yaşanır. Yağmur sularıyla beraber dolan giderlerde taşmalar meydana gelmektedir. Bu durum site sakinleri ve/veya bina sakinlerinin araçlarına zarar verebilir.

Düzenli olarak yaptırılan Kanal Temizleme hizmeti ile bu tip durumlar fazlaca yaşanmaz. Şiddetli yağış olmaması durumunda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz. Bizler de önlemlerimizi erkenden alarak bu tip durumların yaşanmasını engelleyebilir ve maliyetlerimizi azaltabiliriz.

Fosseptik çukurları zamanla ile dolarak hem sağlık sorunlarına yol açabilir hem de kötü kokulara sebep olmakta,bu gibi durumlarda Vidanjör Hizmetlerimiz’den yararlanarak Kanalizasyon Temizliği Yapılabilmektedir.

Kanal Temizleme Öncesi

Kanal Temizleme Öncesi Kanalizasyon Hatlarının %100 verimlilik ile çalışmaz , bu sebep ile kötü koku oluşumu veya kanalizasyon hatlarının akış hızlarında problemler meydana gelebilir.

Kanalizasyon Temizleme Sonrası

Kanal Temizleme İşlemlerimiz’de Kanalizasyon Temizlik Araçlarımız Sayesinde Hatların içleri temizlenerek temiz su basılır ve eski akış hızlarına kavuşturulmaktadır.En yüksek verimlilik hedeflenmektedir.

Periyodik Kanal Temizleme

Kanal Temizliği periyodik olarak yapılırsa herhangi bir yağmur veya tıkanma durumunda kanal içerisinde bulunan pis suyun yüzeye çıkarak salgın hastalık veya insan sağlığını tehdit edici bir çok şeyden engellemiş oluruz.

Ankara Kanal Temizleme Firmaları

Ankara’da Kanalizasyon Temizleme firmaları seçerken makine parklarına ve bu konuda deneyimlerine bakmanız sizin için en iyi çözüm olacaktır,bir çok müşterimiz deneyimsiz firmalar ile çalışarak kolay bir şekilde çözülebilecek problemleri karmaşıklaştırarak başvurmaktadır.Alya Kanal Alt Yapı Hizmetleri olarak sektör’de uzun geçmişi ile sizlere en iyi çözümler ile cevap vermektedir.

Kanal Temizleme Hizmeti
Ankara Kanal Temizleme

Ankara Kanal Temizlik işlemi yapılmadan önce müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti sunabilmekteyiz.

Kanalizasyonlarınızdan gelen kötü koku,giderlerin tıkanması gibi problemler yaşadığınız zamanlarda bizleri arayarak Keşif Talebinde bulunabilirsiniz.

Keşif Sonucundan hatların genel durumları hakkında bilgi sahibi olur ve ona göre araç seçimi ,gerekli ekipman ve randevu zamanı oluşturarak en kısa zaman da sizlere ekip gönderebilmekteyiz.

Ankara Merkezli olan firmamız Türkiye’nin her noktasına hizmet verebilmektedir.Bizlere Ulaşarak problemleriniz hakkında danışabilirsiniz.

Kanal Temizleyici firma olan Alya Kanal ile verdiğimiz kanal temizleme hizmetinin amacı kanalizasyon borularınızda bulunan tıkanıklıkları gidermek için en az maliyet ile sizlere çözüm üretmektir.

Alya Kanal kanal temizleme firması olarak alanında en uygun fiyatlarla hizmet sunarak müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlı hizmet anlayışının yıllardır sürdürmektedir.

Kanalizasyon borularınızı temizlerken herhangi bir şekilde çevreye zarar vermeden donanımlı vidanjör araçlarımız ile her çeşit büyüklükte kanalizasyonları temizlemekteyiz.

Kanal Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

   • Robot İle Görüntüleme Sağlanarak Kanalizasyon Hattının Mevcut Durumu
   • Görüntülenir.Kanalizasyon Hatlarında Oluşan Birikti Baca Kapakları Açılarak Ön Hazırlık
   • Yapılır.Kombine Kanal Temizleme Araçlarımız Sayesinde Kanalizasyon Hatlarındaki Pis Atık Su
   • Çekilir.Atık Maddeler Ve Pis Su Çekildik den Sonra Kanal İçerisine Temiz Su Gönderilerek Hattın Çalışması Sağlanır.

Ankara kanal temizleme firması Alya Kanal tecrübeli ekibiyle ve donanımlı ekipmanlarıyla Ankara ve çevresinde bir çok devlet ve özel sektör kurum-kuruluşa Kanal Temizleme hizmeti sunmaktadır. 7/24 Kanal Temizleme Hizmeti vererek anında tıkalı kanalizasyonlara müdahale etmektedir.

Bunlara ek olarak belirtmekte fayda gördüğümüz bir konu da kanalizasyonların periyodik bakımlarının yapılmasıdır. Periyodik bakımları yapılan kanal ve giderlerde tıkanıklık görülme olasığı çok düşüktür.

Küçük maliyetlerden kaçarak sonra başımıza daha büyük işler açabilmektedir. Örnek verecek olursak evlerimizde meydana gelecek bir kanalizasyon tıkanıklığı sonucu kanalizasyon borularımızdaki suyun geri tepmesi sonucu evimiz içine veya iş yerimize su basabilmektedir. Dolayısıyla eşyalarımıza kadar zarar verebilen bu durum bizleri artı maliyetlere götürmektedir

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by