Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama

Kanalizasyon, hem insan atığı hem de banyo ve mutfağımızdan giden atıklarla dolmaktadır. İnsan atıklarını toplayan kanalizayonlar zamanla dolmaktadır. Dolan kanalizasyonların kötü koku yapmaları ve taşmaları su götürmez bir gerçektir.

Yapılan bilimsel araştırmalara göre insanoğlu heryıl 340 litre katı atık foseptiklere atmaktadır. Atılan bu atıkların sadece %55’i atıklarda bulunan bakteriler tarafından tüketilmektedir. Bu durum geri kalan atıkların foseptik içerisinde kalmasına neden olmaktadır. 4 kişilik bir ailenin atığı 1360 litre kadardır ve kanalizasyonlarımızda binlerce litre atık bulunmaktadır.

Foseptikler ve kanalizasyonlar içersinde kalan atıkların düzenli olarak temizlenmemesi sonucunda atıkların birikmesi sonucu taşmalara ve tıkanıklıklara sebebiyet vermektedir.

Temizlenmeyen foseptik çukurlarında ve kanalizasyonlarda atıklar içerde sıvı ve katı atıkların karışması ile çamur olan bu pisliklerin dışarı pompalanması gerekmektedir.

Vidanjör hizmetleri sadece fosptikler, lağımlar ve kanalizasyonlardaki atıkları temizlememekteyiz. Aynı zamanda aşırı yağmur yağması sonucu su taşmalarının olması ile ev veya iş yerlerinde bulunan yaşmaları temizleyebilmek içinde araçlarımız ile su çekimi yapabilmekteyiz. Vidanjör hizmetleri ile Türkiye genelinde kanal temizleme işlemi yapabilmekteyiz.

Vidanjör hizmetleri olmadığı zaman kanalizasyonlarımızda bulunana atıkların yeraltı sularına karışma ihtimali ve çevreye kötü kokuyla beraber hijyenik olmayan bir ortam sağlama durumu ortaya çıkmaktadır. Özellikle kaynak sularına atıkların karışması bizlere daha çok zarar verebilir. Bu durumları göz önünde bulundurarak belirli aralıklarla kanal temizleme yaptırılmalırdır.

Tıkanıkların üstesinden gelebilmek için Vidanjör araçlarımızı kullanmamız gereklidir. Binbir zahmetle yapılan araçlarımızı en zorlu tıkanıklıkları açmak için kullanmakta ve kullandırmaktayız. Özellikle mahallelerde veya alt yapı sistemleriniz kanalizasyonlara bağlı değilse araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Araç kiralama hizmetleri ile de hızlı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Zorlu tıkanıklıkları gidermek için boş yere kazı yapmaya ve kanalizasyonlara zarar vermeyin. Bizlerle iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 7/24 hizmet verebilen firmamız dilediğiniz saat arayabilirsiniz.

Geniş makina parkımız ile kombine vidanjör ve foseprik ve su çekimi için araçlarımız bulunmaktadır. Vidanjör araçlarımız son teknoloji olup, uzman ekibiz ile hızlı hizmet verebilmekteyiz.

Neden Vidanjör Araçları Kullanılarak Kanal Temizliği Yapılmalı?

Vidanjör Kiralama

Vidanjör araçlarını kullanmamızda bir çok sebep bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemlisi özellikle foseptik çukurlardaki atıkların oluşturduğu gazlardır. Bu gazların patlamalara bile sebebiyet verdiği bilinmektedir.

Vidanjör araçlarımız ile yapılan temizlik hem garanti hemde insanların en az derece zarar görmesini sağlayacak sistemdir. İnsanların bu işlemi kendi başlarına yapmak istemesi ve foseprik çukurlara, kanalizasyonlara girerek kendilerine zarar verebilme ihtimalleri çok yüksektir.

Atıklarınızın düzenli olarak temizlenmesi için ve ilerki zamanlarda sorunlar yaşamamanız için vidanjör kiralayıcı firma olan Alya Kanal sizlere her zaman hizmet vermektedir. Vidanjör kiralayıcı firma sizlere sağladığı fayda hızlı ve daha az maliyetle ve profesyonel ekiple çalışma imkanı sağlar. Buna ek olarak oluşabilecek aksaklıkları en aza indirger.

Vidanjör kiralamak ile uygun fiyata inşaat firmalarının erkenden işi teslim etmeleri ve vidanjör araçları satın almak gibi maliyetli işlerle uğraşması gerekememktedir. Ayraca toplu konut alanlarında zamanla kanalizasyon temizleme ihtiyacı artmaktadır. Evlerin içerisinde meydana gelen kötü kokular kanalizasyon tıkanıklarına işarettir.

Vidanjör Kiralama Fiyatları

Fiyatlandırmayı yapabilmemiz için bizlerle irtibata geçip ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Vidanjör Kiralama için olan talep artmaktadır. Özellikle fabrika alanlarının yapımının artması, fabrika alanlarının genişlemesi, giderek artan nüfus ve tüketici olmamız dolayısıyla atıklarımız da her geçen gün buna paralel olarak artmaktadır. Atıkların artması neticesinde vidanjör kiralama hizmeti artmıştır.

Kanalizasyon temizleme işlemi eskine nazaran artık daha ulaşılabilir ve kolay olmaktadır. Kanalizasyon temizleme ile çevremize atıkların karışmasını engellemiş olmakla beraber kanalizasyonlara verilecek olan zararlarıda azaltmaktayız. Zararlardan kastteğimiz kırılma veya çatlamalardır.

Vidanjör kiralamak yeni kurulmuş olan inşaatlar içinde avantajlı sayılmaktır. Yeni inşaat alanlarında oluşabilecek atıkların kanalizasyonlara karışması bina içerisinde bulunan borularda ilerleyen zamanlarda tıkanıklıklara sebebiyet vermesini önlemektedir.

Vidanjör kiralama fiyarları açısından değerlendirdiğimizde Alya Kanal Türkiye genelinde hizmet ağına sahiptir. En uygun fiyatlı vidanjör kiralama hizmeti verdiğimiz doğrudur. Vidanjör kiralama fiyatları sizlere sıkıntıya ve zora sokmayacak ve kaliteli hizmet anlayışımıza ters düşmeyecek biçimde ayarlanmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim kısmından bizlere mail atabilir veya telefon numaralarımızda bizlere ulaşabilirsiniz.

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by