Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Menhol Tamiri ve Enjeksiyon Yöntemi ile Su Kesme

Menhol Tamiri ve Su Sızıntısı Kesme

Kapalı sistemlerde meydana gelen sızıntıları kesebilmek adına bir kaç yöntem bulunmaktadır. İnşaatların yapım aşamalarında meydana gelen hatalı yapılan işler sonucunda meydana gelebilen sızıntıları bünyemizde bulunan özel kimyasallar aracılığı ile su sızıntılarını kesebiliyoruz. Menhol tamiri  işlemi kimyasalın enjekte edilmesiyle beraber kaçak sona ermekte olup ilerde daha büyük sorunlara yol açmadan önlenmiş oluyor.

Bu tip durumların karşılaşıldığı bir başka alanda inşaat alanı deniz seviyesinin altında olan alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bu bölgeler içerisinde bulunan boru ve boruların giriş çıkış yerlerinde gözlenmektedir. Bu tip sızıntılara sebep olan çatlakları kimyasallar ile kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Sızıntıyı giderici kimyasalların kullanım alanları genellikle; Havuz Çökmelerinde oluşan çatlaklar, Asansör Kuyuları, Bodurm katları olan yerlerde, Kapalı otoparklarda bulunan borularda vs. kullanılmaktadır.

Sızıntıların Anlaşılması

Böyle sızıntıları anlayabilmek için suyun geçtiği boruların basınçlarını kontrol edebilirsiniz. Eğer ki basınçta düşme durumu varsa muhtemelen kaçak vardır. Tabi işimizi şansa bırakmadan bir profesyonelden yardım almak her zaman kesin ve garantili çözümdür.

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by