Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Kombine Vidanjör Hizmeti

Kombine Vidanjör

Kombine vidanjör  hizmetini açıklamadan önce vidanjör araçları nedir ne için kullanılır onu açıklayalım.  Vidanjör araçları; evsel ve endüstriyel atıkların çevreye ve kanalizasyona zarar vermemesi için güçlü vakum sistemi bulunan araçlardır.

Kombine vidanjör hizmeti ileri teknolojik vidanjör araçlarımızla yapılmaktadır. Bu araçları kullanmamızın faydalarını saymakla bitmez. Vidanjör araçları genellikle yeni yerleşim yerleri, yeni sanayi yerleşimi olan yerler ve kanalizasyon alt yapısı bulunmayan yerlerde kullanılmaktadır.

Alya Kanal olarak aynı zamanda foseptik kuyularının temizlenmesi işlemlerinde de  vidanjör araçlarımız kullanılmaktadır. Vidanjör hizmeti en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Takdir edersiniz ki Ankaramızında alt yapı sorunları bulunmaktadır. Bu sorunların giderilmesi uzun yıllar alabilmektedir. Bu süreç içerisinde de bizlere büyük iş düşmektedir. Firma olarak üzerimize düşen her türlü işten başarıyla çıkmaktayız. Referanslarımız hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Vidanjör Kiralama Hizmeti Fiyatları

Vidanjör kiralama ve vidanjör hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyatlı firma olduğumuzu sadece bizlerden değil yaptığımız işlerden ve referanslarımızdan da öğrenebilirsiniz. Ankara ve çevre illerde bir çok kurum ve kuruluşlara hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat politikamız ve  hizmetlerimizin fiyat-kalite değerlendirmesinde de ayrıcalığa sahip olduğumuzu söyleyebiliriz.

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by