Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Kapalı Sistem Tesisatlarda Kimyasal ile Kaçak Tamiri

Kapalı Sistem Tesisatlarda Kimyasal ile Kaçak Tamiri

Su kaçağı gideren kimyasal ilaç bizlere sızıntıyı giderilmesi açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Tesisatlarda bulunan kaçaklar sizlerin canınızı sıkmaktan öteye gitmemekteydi. Tesisatçı gelirdi kaçak nerede bilmeden etrafı kırar döker sonrada bir sürü masraf çıkarıp işini tam yapmadan giderdi. Eksik yapılan işler sonucunda başınıza yine bir su kaçağı gelerek sizlerin canını sıkmakta ve yaptığınız masrafın da boşa gitmesi demekti. Özellikle kalorifer tesisatlarımız ve gider tesisatlarımız içerisinde bulunan kaçakların ivedi olarak giderilmesi gerekir.

Tesisatınız içerisinde  bulunan kaçaklar tespit edildikten sonra evinizin veya iş yerinizin tesisatından kimyasal gönderilerek içeride bulunan kaçaklar kapatılmaktadır. Su kaçağı kimyasalları belirli bir seviye çatlak ve kırıkları giderme için uygun bir yöntemdir. Alya Alt Yapı Teknoloji Ankara su kaçağı tespiti ve Kırmadan Su Kaçağı Tamiri hizmeti vermektedir.

Tesisat Kimyasallarımızın Uygulanma Alanları

binalarda, ev, iş yeri ve otel gibi yerlerde kombi sistemlerinde, merkezi sistemlerde, yerden ısıtma sistemlerinde, yangın hidrantları, oto radyatör kaçaklarında, chiller borularında, güneş enerjisinde, kollektör borularında vb tüm tesisatlarda meydana gelen su sızıntılarını gidermek için kullanılan nano teknoloji ile üretilmiş özel bir üründür. Demir, pprc, pvc, galvaniz, bakır ve benzeri tüm boru sistemlerinde meydana gelebilecek kaçakları tamir etmede güvenle kullanabilirsiniz. İçeriğindeki aktif mikro ve makro tanecikleri sayesinde kaçağın meydana geldiği yeri tespit eder ve su sızıntılarını bloke eder. Nano teknolojik yapısı sayesinde bloke olmuş alanda nano kalınlıkta sert bir tabaka oluşturur. Bu sert tabaka ileride meydana gelebilecek basınç ve sıcaklıktan asla etkilenmez

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by