Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Kanalizasyon Yapım Hizmetleri

Altyapı Yapım Hizmetleri

Alya Alt Yapı Teknolojileri Kanal imalatı, Kanal Açma kanalizasyon sisteminin temellerini inşa edebilecek bilgi ve birikime sahip bir Ankara firmasıdır. Firmamız bünyesinde çalışan uzman ekiple beraber sayısız alt yapı inşaatını teslim etmiş bulunmaktayız. Ankara’da faaliyet gösteren firmamız bir çok kamu kurum ve kuruluşuna, özel sektör kuruluşlara, sitelere alt yapı hizmeti vermiştir ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Alt yapı hizmetleri, insanın olduğu her yer için gerekli hizmetlerdir. Yaşam koşullarını ve standartlarını iyileştirme ya da kaliteleştirme açısından önem arz etmektedir. Firma olarak bu önemin farkında olduğumuz için verdiğimiz tüm hizmetlerin kalitesi ve önemide artmaktadır.

Su ve Kanalizasyon Alt Yapı Hizmetleri daha çok hizmet verdiğimiz alt yapı hizmetleri arasında bulunmaktadır. Alya Kanal olarak her türlü su ve kanalizasyon alt yapı sistemlerini yapabilmekteyiz. Daha temiz ve yaşılanacak alanlar ve şehirler için Alya Alt Yapı Teknolojilerini tercih edin.

Atık Su Ve Yağmur Suyu Alt yapı Yapım hizmetlerimizde başlıcaz yaptığımız alt yapı projeleri ; Kanalizasyon Onarımları Yenilemeleri, Kanalizasyon Yapımları, Atık Su Kanalizasyon Yapım İşleri , Yağmur Suyu Altyapı Yapım İşleri,Temiz Su Altyapı Yapım İşleri gibi bir çok altyapı çözümlerine cevap verebilmekteyiz.

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by