Merkez
Merkez
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Noktasal Kanalizasyon Kaplama

Noktasal Kanalizasyon Kaplama

Atık su borularında meydana gelen çatlak ve kırıklar neticesinde atık sularla yer altı sularının birbirine karışmasını ve kaçakların sebebiyet verdiği pis su sızıntısını engellemek için yapılan bir uygulamadır noktasal kanalizasyon kaplama

Altyapı hizmetleri büyük ölçüde sabit ve yüksek maliyet gerektiren hizmetlerdendir.Bu bağlamda atık su inşaa hizmeti de maliyeti yüksek ve yapısı gereğince gerçekleştirildikten sonra yenilenmesi ve rehabilitesi zor olan yapılardandır.

Belirtmiş olduğumuz sebeplerden ötürü hatlarda meydana gelmiş kırık,çatlak vb… durumlarda çevresel faktörlerin açık kazıya elverişli olmamasında ya da maliyeti sebebi ile tercih edilmemesinde noktasal kanal kaplama en doğru tercih olacaktır.

Noktasal kanal kaplama uygulamaları kurum ve kurumlarca bu tip durumlarda kabul görmüş ve onaylanmış uygulamalardır.

Kanal Görüntüleme robotu aracılığı ile tespit edilen kaçakların tamir balonu gönderilmesi sonucu çatlağın giderilmesi işlemidir. Avantajları arasında herhangi bir kırma işlemi yapılmadan onarımın sağlanmasıdır.

“Kanalizasyon Hatlarında noktasal olarak kanalizasyon kaplama işlemlerinin faydaları,kanalizasyon su kaçaklarının hızlı bir şekilde onarılması sağlanmaktadır.”

Noktasal Kanal Kaplama Neden Gerekir ?

Kanalızasyon hatların oluşabilcek çatlak veya kırıların komple kazım işlemleri yapılarak tamir edilmesi maliyetli ve çok zaman kayıp ettiren bir iştir.

Noktasal Kanal Kaplama sayesinde oluşan çatlağa kanal tıkama yastıkları yasesinde özel kimyasal ve cam elyaf malzemeler içermekte olduğu için anında onarım sağlayabilmekteyiz.
Kameralı görüntüleme robotlarımız sayesinde kanalin öncesi ve sonrası durumlarını kontrol edebilmekteyiz.

Temiz su hatlarına karışan pis su hatları gibi bir çok kanalizasyon hatlarına onarım sağlayabilmekteyiz.

Noktasal Kanal Kaplama Fiyatları

Kanalizasyon hatlarının kazım maliyetleri noktasal kanal kaplama ile karşılaştırıldığında daha hızlı ve daha ekonomik bir çözüm olduğu görülmektedir. Kalabalıklaşan şehirler’de kazı gibi yöntemler bir çok sorunu beraberinde getirmektedir. Kazısız Kanalizasyon Tamirikanal tıkama yastıkları sayesinde en güvenilir yöntem olarak görülmektedir. Noktasal Kanal Kaplama Fiyatları hakkında bilgi almak bizlere ulaşınız.