Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon Açma

Kanallarımız bazı sebeplerden ötürü tıkanmaktadır. Tıkanıklar zamanla meydana gelmekte ve ilerde daha büyük sorunlara sebebiyet vermektedir. Alya Kanal Açma  firması olarak kameralı cihazlarımız ile öncelikle kanallar içerisnde neler olup bittiğini gözlemliyoruz. Gözlemlerimiz sonrasında kanalizasyonu açmak için nasıl bir yol izleyebiliriz bunu değerlendirip kanalizasyonu herhangi bir kanal kırmandan açabiliyoruz.

Vidanjörlerimiz çok güçlü çekim gücüne sahip araçlardır. Bu araçlar sayesinde kanallarda bulunan birikmeler zorlu olsa dahi açılması çok kolay hale gelmektedir. Kanalizasyonunuzun açma işlemi bittikten sonra tekrar kameralı cihazlarımızla(cctv robotlar aracılığı ile) görüntüleme alıp içerde sorun olup olmadığına bakıyoruz.

Uzmanlık Alanımız

Kanalizasyon Açma uzmanlık alanlarımızdır. Ankara da bulunan bir çok kamu kurum ve kuruluşa, özel sektör olsun ev ve işyeri olsun, site bir çok yere hizmet verdik ve hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Temiz Bir Çevre

Kanalizasyonlarımızı şansa bırakmadan temizlemek ve bakımını yapmak gereklidir. Kırmadan herhangi bir masraf çıkarmadan temizlemek bizlerin işidir.

Ankara Kanal Açma  hizmetimizin dışına Kanalizasyon alt yapısının yapılması, çöken kanalların tekrardan yapılması konusunda yardımcı olmaktayız. Eskiyen hatların değiştirilmesi, yenilenmesi içinde yardımcı olmaktayız. Sorunsuz ve daha az maliyet ile bu işlemleri yaptırabilmek için bizlerle irtibata geçin.

Kanalizasyon Açma Ankara

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by