Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
+90 312 231 59 69 Pzt-Cmt 09:00 - 14:00 Ostim Serhat O.S.B 1149 Sk. Gül 86 Sanayi Sitesi No:100
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Vidanjör Kiralama Hizmeti Neden Tercih Edilir

Vidanjör Kiralama Hizmeti Neden Tercih Edilir

 Vidanjör kiralama hizmeti Alya Kanal tarafından Ankarada sağlayan firmamız yılların tecrübesini çalıştığı firmalara yansıtmaktadır.  

Tecrübeli ekibimiz ile vidanjör kiralama hizmeti veren firmamız Ankarada en uygun fiyatlı vidanjör kiralama hizmeti vermektedir.

Vidanjör Kiralama Hizmeti Neden Tercih Edilir?

 Vidanjör kiralama’nın veriliş sebepleri arasında vidanjöre sahip olmayan kurumlar ve kuruluşlara vidanjör hizmeti sağlayarak temizleme imkanı sunar.

 Vidanjör Kiralama Hizmeti sahip olduğumuz vidanjör araçlarımız aracılığı ile vidanjör temizleme işlemi yapmak amacıyla en son teknoloji ile donatılmış araçlardır. Bu araçlar sayesinde  kanal açma ve kanal temizleme işlemleri kolayca yapılmaktadır. 

 Vidanjörlerin ve Kanal Temizleme araçlarımızın kanalizasyon temizleme açısından çok önemli bir yere sahiptir. Kanalizasyonların temizlenmesi eskiden daha zor bir işlemdi. Kanal Temizleme,  bu işle uğraşmış ve bu hizmeti almış her firma ve her kurum bilmektedir. 

 Vidanjör araçları olmayan bazı kurumlar ve kuruluşlar için makinelerimizi kiralama yoluyla kullandırarak temizleme yapılır. Özellikle çoğu inşaat firmasında inşaat bittikten sonra kanalizasyonlarda ve borularda oluşabilecek tıkanıklıkları gidermek için vidanjör kiralama hizmetimizden yararlanmak istemektedir. 

 Vidanjör kiralamak isteyen firmalar veya kurumlar bizlerle iletişime geçerek hem bilgi alabilir hem de vidanjör kiralama ücreti hakkında bilgilenebilirler.

 Ankara vidanjör kiralama firması olarak kanalizasyon temizleme işleminde yüzeylerin en az derecede hasar görmesi için vidanjör kullanmaktayız.

 Aşırı yağmur yağışı sonucu kanalizasyonların tıkanma ihtimali yükselir. Özellikle alt yapı sorunu olan illerde kanalizasyonlarda bu tip sorunların fazlaca yaşanması kaçınılmazdır. Kanalizasyonlar bu şekilde dolması veya tıkanması sonucunda ankara vidanjör kiralama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

 Bazı durumlarda da kanalizasyonlarda istenmeyen durumların yaşanması sonucu tıkanıklıklar meydana gelebilir. Örnek verecek olursak, ağaç kökleri kanalizasyonlara kadar gelerek buralarda kanallara zarar verebilir. Kanal üzerinde kırıklar çatlaklara sebebiyet vererek kanalizasyon içerisinde tıkanmalara sebebiyet vermektedir.

ankara-vidanjor-kiralama-firmasi

 Temsili olarak temizlik yapılan aracımızın iç görüntüsü de bu şekilde olup kanalizasyon içerisindeki atıklar, kalıntılar, pislikler bu araçlar sayesinde kolayca temizlenir. Vidanjör ile kanalizasyon içerisine yukarıda bahsettiğimiz atıklar tazyikli su ile kırılarak temizlenmek için parçalanır.

 Parçalama işlemleri ile birlikte yüksek çekim gücüne sahip aracımızda bulunan vakum ile aracımıza çekilir.

 Neden Uygun Fiyatlı Vidanjör Kiralama?

 Vidanjör kiralayıcı firma olarak Ankara’da bulunan firmalar içerisinde en uygun fiyatlı vidanjör kiralama hizmeti verdiğimiz bilinmektedir. Vidanjör kiralama firmaları arasında uygun fiyat vermemizin sebepleri arasında müşterilerimize uygun fiyatlı iş yapma isteğimizdir. Bizler için vidanjör kiralamak sadece temizleme işi değildir aynı zamanda bir bütün olarak değerlendirmektir işi. Açıkçası fiyatlarımızı uygun tutarak da müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

  Alya Kanal sizlere uygun fiyatlı hizmet vererek kalitesiz değil işi olabilecek en iyi fiyatla başka bir deyişle maksimum kâr yerine daha az kâr ederek müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Herşeyden önce müşteri memnuniyeti bizler için en önemli hizmettir.

Ankara Vidanjör Kiralama Hizmetleri 

Ankara Vidanjör kiralama hizmetlerimiz Ankaranın tüm ilçelerini kapsamaktadır. Ankara’nın tüm ilçelerine ulaşarak anında tıkalı kanalizasyonların açılmasını sağlıyoruz. Geniş hizmet ağımız sayesinde kanalizasyon temizlemeye devam ediyoruz. 

 Yılların deneyimi, bilgi birikimi ve uzman ekibimiz aracılığı ile sayısız temizleme işlemini itina ile tamamlamış bulunmaktayız. Donanımlı vidanjör araçlarımız ile birçok devlet kurumuna ve özel firmalara hizmet vermeye devam ediyoruz. 

About the author

1
Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?
Powered by