Hemen Araİletişim
Merkez
Merkez
Sertikamız
#ISO 9001:2008
Türkiyenin Her Yerine
#ALT YAPI HİZMETLERİ
Çalışma Saatleri
#7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
Teklif Al

Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama

Vidanjör Nedir?

Ankara Vidanjör

Yağışların olması ile çatı ve yağmur suyu giderleri mazgallardan sular drenajlar aracılığı ile kanalizasyonlara taşınır. Şekilde görüldüğü üzere dikkat etmeden attığımız atıklar yani evlerimizde mutfaklarda  ve banyolarımızda bulunan atık giderlerine atmış olduğumuz atıklar ile kanalizasyon atıkları ve yağmur suları birlikte kanalizasyon içerisinde tıkanmalara sebebiyet vererek çevre ve kullandığımız giderlerimiz açısından tehlike yaratmaktadır. Netice olarak belirli yerlerde meydana gelebilecek kombine kanal taşması ile uğraşmak durumda kalabilmekteyiz. 

Vidanjör, foseptik çukurlarında belirli sebeplerden dolayı biriken pissuları çekmeye yarayan makinelerdir. Lağımlarda(foseptik) çukurlarında pis sular birikme sonrasında taşma ve geri tepme gibi durumlara sebebiyet vermektedir. Vidanjör araçları güçlü vakum sistemleri olan ve içlerinde zorlu tıkanıklıkları bile açabilecek tazyikli suya sahiptirler. Günümüz koşullarında yerleşim yerlerinin artması sonucu olarak evlerin ve işyerlerinin giderlerininde atılabileceği foseptik çukurları artmış bulunmaktadır. Vidanjör kiralama işlemleri için Alya Kanal sizlere zaman mefhumu olmadan hizmet verebilmektedir. Sahip olduğumuz vidanjör araçları vasıtasıyla anında tıkanıklıklarınız veya foseptik çukurlarınız özenle görüntülenip arkasından temizlenmektedir. Vidanjör kiralama firmaları içerisinde öncü firmalardan olan Alya Alt Yapı Teknolojileri 30 yıllık deneyimini yaptığı işlerle kanıtlayabilen firmadır. Referanslarımız ile ilgili bilgiyi bize ulaşarak alabilirsiniz. Aynı zamanda bilinen bir gerçektir ki vidanjör araçlarına ve gerekli ekipmanlara sahip olmak yetmemektedir. Bu araç ve ekipmanlara ilave olarak bilgili ve profesyonel ekipte gereklidir.

Vidanjör Kiralama Hizmetleri

Şehir kanalizasyon sistemini tıkayan çakıl, kum, metal cisimler, şişeler, metal kutular, yağ, moloz ve lağım atıkları yüksek basınçlı suyun bu tip pislikleri parçalaması ve itilmesi ile gerçekleştirilerek temizlenmesini sağlar. Binaların ve yeni yapılan inşaat bölgelerinde fark edilmeden veya bilerek giderlerden atmış olduğumuz yukarıda saydığımız atıklar aslında ileriki zamanlarda kanalizasyon borularının ve drenajların tıkanmasına yol açmaktadır. Her türlü tıkanıklık ile mücadele edebilecek kapsamlı jet ve vakum kombinasyonlu araç filomuz bulunmaktadır. Her proje için ne kadar temiz su, atık su taşıyacağımızı düzenliyoruz ve bu sizlere daha uygun maliyetli bir çözüm sunabiliyor. Kiralık Kombine Kanal Temizleme Aracı ile 7/24 hizmet verebilmekteyiz. Vidanjör Kiralama Hizmetleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda sağlanmaktadır. İletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere mesaj veya telefon vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Vidanjör Kiralama firması olan Alya Alt Yapı Teknolojileri donanımlı araçlarını sizlere kiralamaktadır. Kullanım açısından büyük imkanlar sağlayan bu araçlar güçlü olması neticesiyle tıkalı olan yerleri hızlıca açmaktadır. Kanalizasyon temizleme işlemlerinden önce Kanal Görüntüleme hizmetimiz ile kanal içerisinde ne tür tıkanıklar  ve tıkanıklıkların nerede olduğu ile ilgili bilgi toplanmaktadır. Toplanan bilgiler ile nasıl temizleme yapılacağı konusunda bilgiler elde etmekteyiz. Fiyat ve konu hakkında bilgi için (0312) 231 59 69 ve 0(532) 738 52 89 iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kanal Görüntüleme işlemi bittikten sonra sıra kanal temizleme işlemine gelmektedir. Vidanjör Kiralama hizmetlerinde kendini ispatlamış olan firmamız devlet ve özel sektör kurumlarına hizmet vermektedir. Hali hazırda bulunan müşterilerinin yanı sıra her geçen gün portföyüne yenilerini eklemektedir. Kanal görüntüleme ve temizleme işlemleri bittikten sonra sizlere ayrıntılı raporlama yapabilmekteyiz. Aklınıza takılan soruları bizlere mail yoluyla ve iletişim bilgilerimiz içerisinde bulunan telefon numaralarımızdan iletebilirsiniz.  Vidanjör Kiralamak ile ilgili daha fazla bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

About the author